بهترین طبقه در یک آپارتمان برای فروش یا اجاره

من کارم فنی هست و دوست دارم که مطالبی که به ذهنم میرسه درباره کارهای مختلف بنویسم.

بهترین طبقه در یک آپارتمان برای فروش یا اجاره

۸ بازديد
بهترین طبقه در آپارتمان هزینه ای است
وقتی هزینه می شود و مردم فقط به فکر خرید یا اجاره آپارتمان هستند که هزینه کمتری برای آنها دارد و راحتی نسبی را فراهم می آورد. در بین طبقات آپارتمان و برج های مسکونی ، طبقات پایین به ویژه طبقه اول کمترین قیمت را در بین تمام طبقات دارند. این امر به دلیل سر و صدای زیاد ، عایق بودن سازه در برابر سرما و گرما ، امنیت پایین و ...

بهترین طبقه در آپارتمان های فاقد آسانسور
طبق آیین نامه ملی ساختمان ، سازه های بیش از سه طبقه باید دارای آسانسور باشند ، بنابراین آپارتمان های تازه ساخته شده باید دارای آسانسور باشند. اما همچنین آپارتمان های قدیمی وجود دارد که بیش از سه طبقه دارند و آسانسور ندارند و سؤال این است که کدام طبقه بهتر برای زندگی در این آپارتمان ها است؟

بهترین طبقه در آپارتمان های آسانسور
در آپارتمان های دارای آسانسور ، طبقه های آخر یا متوسط ​​برای زندگی انتخاب می شوند. وقتی آپارتمان دارای آسانسور است ، هیچ مشکلی برای سرگردانی در آن وجود ندارد ، طبقات فوقانی که سر و صدای کمتری دارند و در زمستان گرمتر هستند ، محبوب هستند. البته این کلاس ها هم مشکل دارند. به عنوان مثال ، در صورت قطع برق و آسانسور نمی توان از آن استفاده کرد یا آسیب دید ، پیاده روی برای ساکنان طبقه های آخر بسیار دشوار خواهد بود. از طرف دیگر ، درست است که این کفپوش ها در زمستان گرم هستند اما در تابستان نیز گرم هستند و مبلغ بیشتری را برای خنک کننده پرداخت می کنند.

بهترین خانه ییلاقی در آپارتمان برای ساکنان ترافیک
به طور کلی ، طبقه اول و دوم برای خانواده های پر درآمد و طبقات پایین و متوسط ​​به طور کلی مناسب است. از آنجا که سر و صدای مهمانی و نقل و انتقالات مکرر باعث ناراحتی کمتری برای همسایگان می شود و در صورت عدم وجود آسانسور امکان پذیرایی از میهمانان مسن وجود دارد.

بهترین خانه ییلاقی در آپارتمان برای سالمندان
برای جوانان ، زندگی در طبقه فوقانی آپارتمانهای فاقد آسانسور مشکل مهمی است ، اما برای افراد مسن که از کمر درد و درد پا رنج می برند ، انتخاب کف قابل دسترسی و خروج بسیار مهم است. به طور کلی در آپارتمان های دارای آسانسور و در آپارتمان های فاقد آسانسور ، طبقات پایین و متوسط ​​برای ساکنان مسن مناسب تر است.

بهترین طبقه در برج ها و مجتمع های آپارتمانی
بسیاری در حال برنامه ریزی برای استفاده یا اجاره خانه در برج ها و مجتمع های آپارتمانی هستند تا از امکانات و دسترسی های خصوصی بهره مند شوند. مجتمع های آپارتمانی و برج ها از بسیاری از امکانات مانند استخرهای شنا ، سالن های بدنسازی ، سالن اجتماعات ، کتابخانه ها ، مهدکودک ها ، سوپر مارکت ها ، آرایشگاه ها و غیره بهره مند می شوند که از طریق هزینه های سفر به منظور تأمین ملزومات زندگی پرداخت می شوند و همین امر باعث می شود این مجتمع ها مکان خوبی برای زندگی باشند.

گروه برج ها و مجتمع های آپارتمانی نیز برای لذت بردن از زندگی و امنیت مالی زندگی را انتخاب می کنند. با توجه به امنیت شبانه روزی اکثر برج ها و ترکیبات ، وجود دوربین های کنترل ترافیک دوربین مدار بسته و افرادی که خانه های خود را برای مدت طولانی و مسافرت ترک می کنند از جمله کسانی هستند که برج ها و مجتمع های آپارتمانی را انتخاب می کنند.

بهترین طبقه در آپارتمان در صورت بروز فاجعه طبیعی
به دلیل وقوع زلزله و سیل مکرر در چند سال گذشته و آوارگی بسیاری از شهروندان در طی این بلایای طبیعی ، افرادی که به دنبال خرید یا اجاره خانه و آپارتمان هستند ، از نظر زلزله و مقاومت در برابر سیل به دنبال خواص آپارتمان ها هستند. . به طور کلی ، خانه ها و آپارتمان های تازه ساخته شده مطابق با استانداردهای مقررات ملی ساختمان و تنظیم سیستم مهندسی دارای درجه قابل قبولی از مقاومت در برابر زلزله و طوفان هستند. به طور کلی واحدهای طبقه بالا در صورت وقوع زلزله یا سقوط در وضعیت بهتری قرار دارند و در صورت سقوط احتمالی تلفات کمتری نسبت به طبقات پایین دارند.

بهترین طبقه در آپارتمان از نظر گرما و سرما
از نظر تأمین گرما در زمستان ، بهترین طبقه در آپارتمان طبقه های بالاتر است. از آنجا که درجه حرارت بالا می رود ، و در طبقات فوقانی در زمستان ، هزینه گرمایشی بسیار پایین تر از طبقات پایین است ، بنابراین اگر در زمستان سرد و سرد هستید ، طبقه های بالا را برای زندگی انتخاب کنید.

بهترین طبقه در آپارتمان از نظر امنیتی
آپارتمان های زیرزمین معمولاً دسترسی به سارقان بهتری دارند زیرا در هنگام حمل اشیاء سرقت شده مسافت های کمتری را طی می کنند و در صورت شناسایی راهی برای فرار دارند. اگر فکر می کنید طبقه اول با توجه به موارد فوق برای شما مناسب است ، برای اطمینان از آن ، ترتیبات صحیحی را تهیه کنید.

بهترین طبقه در آپارتمان از نظر سر و صدای و آلودگی نور است
به طور کلی ، با توجه به نویز و آلودگی نور ، طبقه بالا و پایین بهترین طبقه در آپارتمان است ، زیرا آنها از جمعیت زیادی که در خیابان حضور دارند ، سر و صدای کمتری دریافت می کنند و از طرف دیگر ، حرکت سایر ساکنان طبقه برای آنها مشکل ایجاد می کند. همراهی نمی شود.

منبع
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.